Lauko treniruokliai

Lauko treniruokliaiLauko treniruoklis

Lauko treniruokliai tampa vis populiaresni Lietuvos apylinkėse. Sportuoti savo malonumui nuostabios gamtos apsuptyje yra daug smagiau, nei sausakimšame sporto klube. Būtent lauko treniruokliai yra pranašesni už sportinę veiklą uždarose patalpose, nes tuo metu fizinė veikla vyksta gryname ore, o tai yra daug naudingiau sportuojančiam organizmui. Atliekant pratimus lauke su šiais įrenginiais lavinamos įvairios raumenų grupės, gerėja kraujotaka bei koordinacija, yra stiprinama fizinė organizmo būklė, bendra sveikata. Grynas oras grūdina, teigiamai veikia kvėpavimo sistemą, o fizinės veiklos metu organizmas yra sparčiau pasotinamas deguonimi. Lauko treniruokliai yra gaminami tokių išmatavimų, kad būtų tinkami ir didesniam vaikui, ir suaugusiam žmogui. Taigi, sportuoti, pramankštinti sėdimoje padėtyje įpratusį kūną, gerinti pakilią nuotaiką bei tuo pačiu metu gėrėtis supančia aplinka, kurioje viskas yra akimirkos žavesio, ir vaikui, ir senjorui nepaprastai naudinga.

Lauko treniruokliai gali būti skirti atskiroms kūno grupėms arba bendroms lavinti. Kiekvienas toks treniruoklis yra taip sukonstruotas, kad mankštintų ir teigiamai veiktų tam tikrą raumenų grupę, o ne jai pakenktų. Dažniausiai lauko treniruokliai mankština šias žmogaus raumenų grupes:

krūtinės ir rankų raumenims lavinti;
nugaros ir rankų raumenims stiprinti;
juosmens, pilvo raumenų mankštinimui;
kojų, sėdmenų raumenims stiprinti;
pilvo, jo preso ir sėdmenų raumenims lavinti;
viso kūno raumenims lavinti.
Lauko treniruokliai gali būti skirti ir žingsniavimui. Tačiau nėra labai svarbu, kuriai raumenų grupei yra skirtas konkretus lauko treniruoklis, nes pratimus gali atlikti kiekvienas žmogus, o ne tik tas, kuriam yra poreikis treniruoti tam tikrą kūno vietą.

Mūsų įmonės lauko treniruokliai yra saugūs ir gaminami atsižvelgiant į medikų rekomendacijas bei reikalavimus. Juk nepaprastai svarbu, kad lauko treniruokliai būtų tvirti, atlaikytų svorį, kad sportuojantis žmogus nesibaimintų dėl saugumo, o tuo metu galėtų susikoncentruoti tik ties kūno bei dvasios stiprinimu. Savaime suprantama, tokie įrenginiai, nuolat esantys lauko sąlygomis, yra veikiami įvairiausių gamtos veiksnių, todėl gali greitai būti nebetinkami naudoti. Garantuojame, jog mūsų gaminti lauko treniruokliai yra ilgaamžiai, su tvirtomis konstrukcijomis ir jungtimis, o pagrindinės dalys yra iš stipraus plieno, kurios atsparios oro sąlygoms.

Taigi lauko treniruoklių pagalba stiprinkite kūną, džiuginkite sielą, praskaidrinkite nuotaiką naudingai leisdami laisvalaikį! Net jeigu lauko treniruokliai įrengti ir ne itin gausioje gamtos apsuptyje, tuomet net ir debesys gali tapti puikiu ir nepakartojamu gamtos kūriniu, vertu žavėjimosi.