Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis

Tvoros tvirtinimo elementai

Tvoros tvirtinimo elementai yra tos jungiamosios detalės, be kurių negali būti tvirtai sumontuota bet kokia tvora. Bet kokią tvorą (taip pat ir segmentinę bei tinklinę) sudaro stulpai, tvirtinimo elementai ir strypeliai. Metaliniai tvorų tvirtinimo elementai yra  parduodami cinkuoti, dažyti arba cinkuoti ir papildomai fosfatuoti, dirbtinai sendinti ir nudažyti milteliniu būdu. Visi šie elementai yra parenkami pagal atitinkamą tvoros rūšį ir yra derinami su ja pagal spalvą, medžiagą, apdirbimo būdą. Štai segmentinių tvorų segmentai prie stulpų tvirtinami apkabomis, o tvirtinant tvoros segmentus su lenktais varžtais naudojamos segmentų tarpusavio sujungimo skobos. Segmentinės tvoros sujungimui su vartais naudojamos plastmasinės kaladėlės. O tvirtinimo elementų dėka nejudinant atramų įmanoma reguliuoti tvoros sekcijas. Visos tvorų montavimo technologijos neįmanoma išpasakoti, o tuo labiau – kiekvieno tvirtinimo elemento funkcijos įvardinti. Šias tvirtinimo detales gerai pažįsta tvorų montavimo specialistai, tad patikėkite šį atsakingą darbą profesionalams, o ne imkitės to savarankiškai. Juk tikrai nesinori vieną rytą pabudus rasti išvirtusią tvorą...

Tvirtinimo elementai segmentinėms ir tinklinėms tvoroms

Segmentinėms ir tinklinėms tvoroms, kurias gamina bei montuoja mūsų įmonės darbuotojai, naudojamos šios montavimo medžiagos bei tvirtinimo elementai:

Tvorą su stulpu jungiančios apkabos – atramos;

Apvalios segmentų tvirtinimo apkabos;

Apvalūs bei kitokios formos kamšteliai;

Įtempimo vielos;

Atraminiam stulpui skirti kamšteliai;

Įvairios formos metalinės apkabos;

Nerūdijančio plieno kabliukai ir veržlės;

Plastikinės kaladėlės (komplektuojamos kartu su savisriegiu);

Segmentų tvirtinimo plokštelės;

Nerūdijančio plieno skobos;

Spygliuotos vielos;

Kasetinės replės;

Metaliniai, galvanizuoti ir pvc kamšteliai;

Spalvoti varžtai segmentų tvirtinimo apkaboms;

Vielos įtempėjai ir laikikliai.

Tvirtinimo elementų montavimas

Garantuojame, jog mūsų įmonė gamina ir prekiauja tik kokybiškomis tvoromis bei patikimais tvirtinimo elementais, kurie yra reikalingi tų tvorų montavimui. Tačiau tik aukščiausios kokybės medžiagos neužtikrina patikimos, tvirtos, saugios, ilgalaikės tvoros egzistavimo – tam būtinas profesionalus ir kokybiškas jos sumontavimas, tinkamai, atsakingai naudojant tvirtinimo elementus. Tad užtikrintai rinkitės tuos darbuotojus, kuriems patikėsite tvoros tvėrimo darbus.