Tinklinės tvoros

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis

Tinklinių tvorų parametrai

Tinklinės tvoros jau daugelį metų yra vienas dažniausių teritorijos tvėrimo pasirinkimų. Tvoros tinklą paprasta montuoti, jis yra gana elastingas, todėl atsparus ir ilgai tarnauja net intensyviai eksploatuojamose teritorijose. Siūlome rinktis iš keleto rūšių tinklinių tvorų tarp kurių rasite skirtingo aukščiau produktų (nuo vieno metro iki trijų metrų), įvairaus diametro akučių ir iš skirtingo storio vielos pagamintų tvoros tinklų (vielos storis gali būti nuo 2 mm iki 2,8 mm). Jei svarstote, kuris variantas labiausiai tinka Jums ar turite kitų klausimų, susijusių su tinklinių tvorų gamyba, pristatymu ir montavimu – susisiekite, mūsų specialistai visada pasirengę atsakyti.

Tinklinių tvorų pritaikymas

Tinklines tvoras įprasta rinktis tais atvejais, kai reikia ne tik teritorijos apsaugos, bet ir atsparumo. Tvorų tinklai yra gana paslankūs, elastingi, todėl puikiai tinka naudoti erdvėse, kur aktyviai vyksta veikla:

  • Futbolo aikščių teritorijai aptverti;
  • Krepšinio aikštelių teritorijai aptverti;
  • Įvairių stadionų prie mokyklų teritorijai aptverti ir kt.

Taip pat tinklines tvoras dažnai renkamasi ir gyvenamųjų namų, komercinės paskirties pastatų ar pramoninių objektų teritorijoms aptverti.

Tinklinių tvorų tvirtinimas ir montavimas

Tinklinių tvorų populiarumą lemia plačios šio sprendimo pritaikymo galimybės ir paprastas montavimas. Tvoros tinklas tvirtinamas ant iš anksto paruoštų, žemėje ar kitame paviršiuje įbetonuotų stulpų. Prie šių stulpų tinklas tvirtinamas specialiomis tvirtinimo detalėmis, kurių spalva atitinka pasirinktą tinklo spalvą. Tinklinės tvoros montuojamos gana greitai ir paprastai, numatomi keli tvirtinimo taškai ant stulpo (priklauso nuo bendro tvoros aukščio).

Tinklinių tvorų dengimas spalva

Tinklinės tvoros gali būti dažytos arba natūralios spalvos. Bet kuriuo atveju tinklas pirmiausia yra cinkuojamas – tokiu būdu didinamas jo atsparumas nusidėvėjimui, žmogaus ir aplinkos poveikiui. Cinkuotas tvoros tinklas atsparus drėgmei, karščiui, korozijai, ne taip greitai praranda formą veikiamas jėgos. Cinkuotas tvoros tinklas gali būti dengiamas spalva – specialia PVC medžiaga, kuri tampriai apgaubia tinklo vielą. PVC danga ne tik ilgai išlieka nepakitusios spalvos, visada estetiškai atrodo, jos nereikia specialiai valyti ar kitaip prižiūrėti, bet ir yra nelaidi drėgmei, vandeniui, todėl taip užtikrinamas dar didesnis tinklinės tvoros atsparumas ir ilgaamžiškumas.

Tinklinių tvorų kainos

Kiekvienos rūšies tvoros tinklo kainos ir detali informacija apie gaminį bei galimas parinktis pateikiama prie konkretaus produkto. Priklausomai nuo pasirinktos rūšies tvoros tinklo, skiriasi ir pristatymo, minimalaus užsakymo sąlygos. Jei turite klausimų dėl konkretaus užsakymo, Jums reikalinga pagalba išsirinkti tinkamiausią produktą ar norite užsisakyti tinklinę tvorą – visada galite su mumis susisiekti nurodytu telefono numeriu arba elektroniniu paštu. Mūsų specialistai atsakys į visus Jūsų klausimus ir profesionaliai patars, kokį teritorijos tvėrimo sprendimą geriausia rinktis Jūsų atveju.