Tvoros žvėrims

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis

Tvoros žvėrims

Gyvūnų apsauga ir apsauga nuo gyvūnų turi būti patikima ir tvirta. Mūsų siūlomi tvorų nuo žvėrių sprendimai – tai skirtingo aukščio ir skirtingo storio vielos produktai. Priklausomai nuo teritorijos, kurią planuojamą tverti, ir joje dominuojančių gyvūnų rūšių, galima rinktis skirtingo tankumo tvoras (rinktis reikiamą atstumą tarp vertikaliai tvirtinamos vielos). Jei sunku apsispręsti, kuris tvoros nuo žvėrių variantas labiausiai tinka Jūsų atveju ar turite kitų klausimų, susijusių su mūsų produktais, visada galite susisiekti su mūsų specialistais, kurie padės įvertinti situaciją ir priimti optimalų sprendimą.

Tvorų žvėrims pritaikymas

Tvoros žvėrims užtikrina ir pačių gyvūnų, ir žmonių saugumą. Aptvertos teritorijos suteikia galimybę reguliuoti jų migracijos vietas ir srautus, todėl mažėja rizika, kad gyvūnas išeis į važiuojamąją dalį, sukels eismo įvykį, kuriame gali nukentėti pats ir sužaloti transporto priemonės vairuotoją bei keleivius. Taip pat tvoros žvėrims nepakeičiamos tose erdvėse, kurios skirtos gyvūnams gyventi, kur numatytas jų lankymas. Saugaus atstumo palaikymas užtikrina ne tik saugumą žmogui, bet ir apsaugo gyvūnus nuo nepageidaujamo, per didelio dėmesio. Dažniausiai tvoras nuo žvėrių renkamasi montuoti:

  • greitkelių ir kitų kelių, kuriuose intensyvus eismas, prieigose;
  • zoologijos soduose;
  • intensyviai gyvūnų lankomose ar gyvenamose teritorijose;
  • draustiniuose, rezervatuose ir kt.
  •  

Tvorų nuo žvėrių ypatybės

Tvoros nuo žvėrių turi pasižymėti ypatingu tvirtumu ir atsparumu, todėl jos gaminamos iš aukštos kokybės apsuktos cinkuotos vielos. Tokia gamybos technologija suteikia galimybę užtikrinti, kad tvora bus atspari ne tik žalingam aplinkos poveikiui, bet ir pakankamai tvirta, kad sulaikytų migruojančius gyvūnus. Cinkuotos vielos gaminiai yra gana lengvi, juos nesudėtinga pakelti, apsukti ar pakreipti kaip reikia, todėl tokias tvoras paprasta montuoti. Šis metalo apdirbimo būdas garantuoja jų ilgaamžiškumą, todėl pasirinkus cinkuotos vielos tvoras nuo žvėrių galima jaustis ramiai, kad jos bus eksploatuojamos ilgą laiką. Prie kiekvieno mūsų siūlomo produkto tiksliai nurodomos visos jo ypatybės, galimos aukščio ir kitos parinktys, cinko kiekis (svarbu atkreipti dėmesį, kad cinko kiekis gaminio sudėtyje visiškai neturi įtakos jo tvirtumui, nes pagrindinė jo funkcija – užtikrinti ilgaamžiškumą). Greta kiekvieno produkto galite rasti ir jo kainą (tvoros nuo žvėrių tinklo kaina pateikiama už ruloną; rulone esančio tinklo kiekis priklauso nuo konkretaus produkto).

Tvorų nuo žvėrių tvirtinimas

Tvoros nuo žvėrių išsiskiria ne tik patvarumu, bet ir itin paprastu tvirtinimu. Tvoros tinklas tvirtinamas ant iš anksto paruoštų stulpelių (įbetonuotų žemėje ar kitame paviršiuje). Tinklas prie stulpelių tvirtinamas specialiais laikikliais numatytuose tvirtinimo taškuose (taškų skaičius priklauso nuo bendro tvoros aukščio). Tvoros elementai yra labai lengvi, juos paprasta pakelti, pernešti, apsukti, todėl montavimo darbai vyksta greitai ir nereikalauja didelių fizinių pastangų.