Tvoros stulpai

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis

Nė vienos tvoros, nesvarbu, kokia ji bebūtų – segmentinė, tinklinė ar medinė, neįmanoma pastatyti be stulpų, nes pastarieji atlieka atraminę tvoros funkciją. Būtent jie atlaiko ir patį tvoros svorį, ir bet kokį pašalinį poveikį tvorai – juk kuo tvirtesni bus tvoros stulpai, tuo bus sunkiau išversti tvorą iš stabilios jos būsenos. Visą tvorą sudaro stulpai, tvirtinimo elementai ir strypeliai. Tvoros stulpai nėra jau tokie nereikšmingi, nors jie ir lieka tvoros „šešėlyje“, nes tokia jau jų paskirtis. Tačiau yra keletas svarbių dalykų, dėl kurių renkantis tvoros stulpus reikėtų būti atidesniems:

Tvoros stulpai, jei juos užsisakote ar perkate drauge su pasirinkta tvora, puikiai derės prie bendro tvoros vaizdo, todėl stulpai taip pat turi nemažą įtaką tvoros išvaizdai.
Šie elementai taip pat turi būti pagaminti iš tvirto, stipraus metalo, kad atlaikytų bet kokio svorio tvorą ir vartus ar vartelius.
Tvoros stulpai privalo būti ilgaamžiai, t.y. kuo ilgiau nerūdyti, neišvirsti, neiškrypti, kokybiškai atlaikyti tvorą. Rinkdamiesi cinkuotus tvoros stulpus, kokius siūlome, turėsite ilgalaikę jų apsaugą nuo korozijos.
Mūsų įmonėje galima užsisakyti ir įsigyti:

stačiakampio formos tvoros stulpus (išmatavimai: 60 x 40 arba 80 x 40);
apvalios formos tvoros stulpus (gaminami iš plieno);
apvalių stulpų atramasŽymė (gaminami iš plieno, iš išorės ir vidaus yra cinkuoti karštuoju būdu).
Tvoros stulpai yra karštai cinkuoti (minimalus cinko dangos storis – 80 mikronų) arba dažyti pvc. Taip pat yra galimybė rinktis ir dažytus (bet kuria spalva iš RAL paletės, pasirenkant tinkamiausią savo tvorai) bei cinkuotus tvoros stulpus. Nuo to, kokia medžiaga ar būdu bus pagaminti bei dengti tvoros stulpai, priklauso jų ilgaamžiškumas, patraukli išvaizda.

Kokius tvoros stulpus beužsisakytumėt, į komplektą bei į bendrą sumą įeina ir plastikiniai kamšteliai. Pastarieji apsaugo tvoros stulpus nuo kritulių patekimo į vidų, o būtent patekusi drėgmė gali skatinti metalo deformavimąsi.

Galbūt nesudėtinga pasirinkti tvorą pagal jos išvaizdą, tvirtumą, kitas savybes, tačiau šią produkciją išmanyti, o tuo labiau – jai parinkti tinkamus tvoros stulpus,  paprastam žmogui nėra lengva. Todėl mūsų darbuotojai nemokamai ir kokybiškai konsultuos bet kokiais su tvoromis bei jų tvirtinimu, montavimu susijusiais klausimais. Nesikuklinkite klausti ir dėl to džiaukitės pasirinkta tvirta, kokybiška, saugia tvora ilgus metus!

Tvoros stulpai internetu

Renkantis tvoros stulpus internetu – reikėtų nepamiršti, kad šių pasirinkimas priklausys nuo to, kokio aukščio ir dizaino tvorą planuojate tverti. Priklausomai nuo to galėsite rinktis iš stačiakampio formos, apvalių, su Y formos ar 45° kampu palinkusiomis viršūnėmis tvoros stulpų. Prieš užsisakant, rekomenduojame tiksliai įsivertinti kokios rūšies bei diametro stulpas yra reikalingas. Jeigu nežinote ką pasirinkti – susisiekite su mumis ir gaukite nemokamą konsultaciją!