Strypinės tvoros

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis

Strypinės tvoros

Strypinės tvoros moderniai atrodo, yra praktiškos naudoti, lengvai prižiūrimos ir nesunkiai pritaikomos prie bet kokio eksterjero stiliaus. Strypines tvoras galima rinktis skirtingų dydžių (matmenų) ir spalvų (tvoros gali būti dažomos pagal RAL paletę). Galime pasiūlyti modulinių tvorų segmentų ir strypinių variantų. Kiekvienas projektas derinamas pagal konkrečius kliento pageidavimus, tveriamos teritorijos ypatybes, architektūrinius ir kitus sprendimus. Tvoros yra ilgaamžės ir labai atsparios, todėl gali būti naudojamos įvairios paskirties teritorijose. Joms nereikalinga jokia papildoma priežiūra ar investicijos, yra paprastai montuojamos ir visada estetiškai atrodo. Jei turite klausimų ar reikalinga pagalba išsirinkti Jums tinkamiausią strypinės tvoros sprendimą, visada galite susisiekti su mumis nurodytais kontaktais.

Strypinių tvorų pritaikymas

Strypinės tvoros gali būti naudojamos daugelį metų ir nereikalauja papildomų investicijų ar priežiūros, todėl tai yra vienas praktiškiausių variantų. Šios rūšies tvoros išlaiko spalvą ir estetiką daugelį metų, yra atsparios aplinkos poveikiui, jų neveikia korozija. Todėl strypinės tvoros gali būti naudojamos tverti įvairios paskirties teritoriją. Jas galima rinktis ir ten, kur yra nuolat gyvenamą, ir tose vietose, kur apsilankoma retai. Paprastai strypinėmis tvoromis tveriama:

  • gyvenamųjų namų kiemai;
  • uždaros gyvenamųjų namų kvartalų teritorijos;
  • sodybų teritorijos;
  • pramonių ar komercinių objektų teritorijos.

Strypinių tvorų dizainas – estetiškas, modernus. Jas galima nesunkiai priderinti prie įvairaus stiliaus eksterjero ar pastatų apdailos sprendimų, naudoti ten, kur yra gerai matomos arba ten, kur reikalinga tik apsauginė funkcija. Siūlome platų spalvų asortimentą – galima rinktis iš RAL paletės spalvų. Prie šio modelio tvorų gali būti pritaikyti įvairūs vartai ir varteliai, integruojami automatikos komponentai. Strypinės tvoros yra praktiškas, stilingas ir universalus pasirinkimas bet kokioje teritorijoje.

Strypinių tvorų dažymas

Mūsų siūlomos strypinės tvoros yra cinkuojamos, todėl išsiskiria itin dideliu atsparumu ir ilgu eksploatacijos laiku. Jos dažomos milteliniu būdu, kuris šiuo metu yra pagrindinis metalinių gaminių dažymo sprendimas. Šiuo būdu dažais dengiamos strypinės tvoros nudažomos tolygiai, be to taip dar labiau didinimas jų atsparumas aplinkos poveikiui: drėgmei, karščiui, šalčiui, temperatūros svyravimui. Milteliniu būdu dažytos tvoros ilgai išlaiko spalvą, ji neblunka, jos nereikia atnaujinti ar perdažyti. Šios tvoros puikiai tarnauja intensyviai eksploatuojamose, gyvenamosiose teritorijose. Tai sprendimas, kuris lengvai montuojamas ir paprastai prižiūrimas.

Strypinių tvorų montavimas

Strypinės tvoros, moduliniai jų segmentai montuojami ant specialių stulpų. Jų montavimas atliekamas lengvai ir operatyviai, kadangi elementai yra nesunkūs, paprastai tvirtinami. Kokybiškai sumontuota tvora bus eksploatuojama ilgą laiką, išliks estetiška ir atspari. Tvoros tvirtinimas atliekamas specialiais tvirtinimo elementais, kurių spalva derinama pagal strypų, modulių spalvą. Rinkitės tinkamiausius sprendimus pagal konkrečias teritorijos ypatybes, architektūrą ar kitas sąlygas, o jei reikia pagalbos – susisiekite su mumis.