Segmentinės tvoros

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis

Segmentinė tvora

Segmentinė tvora – praktiškas ir universalus, bet kartu stilingas ir lengvai prie bet kokio eksterjero derantis teritorijos tvėrimo sprendimas. Galime pasiūlyti skirtingų rūšių tvoros segmentų: dažytų milteliniu būdu ir visai nedažytų, suvirintų iš 4 ir 5 milimetrų storio vielos arba dvigubos, 6 milimetrų storio vielos, skirtingo aukščio ir ilgio. Kiekvieną projektą lanksčiai prideriname pagal kliento norus ir poreikius. Greta produktų pateikiame visas ypatybes ir galimas parinktis (dažymo, spalvos, matmenų, pristatymo sąlygas). Jei turite klausimų, visada galite susisiekti su mumis nurodytais kontaktais – telefonu arba elektroniniu paštu.

Segmentinių tvorų pritaikymas

Segmentinės tvoros yra gana greitai ir paprastai montuojamos, jų kaina, palyginti su kitomis alternatyvomis, yra nedidelė, todėl šį sprendimą renkasi vis daugiau tiek privataus, tiek viešojo ar komercinio sektoriaus atstovų. Segmentais įprasta tverti įvairios paskirties ir dydžio teritorijas:

  • gyvenamųjų namų kiemus;
  • privačius daugiabučių kiemus;
  • vaikų žaidimų aikšteles;
  • darželių, mokyklų ir kitų ugdymo įstaigų kiemus;
  • automobilių stovėjimo aikšteles;
  • biurų, gamyklų, sandėlių teritorijas;
  • įvairių valstybinių, administracinių pastatų teritorijas.

Segmentinės tvoros naudojamos ne tik vykdant statybas, tačiau ir renovuojant ar rekonstruojant jau eksploatuojamus pastatus, įrengiant poilsio ir kitas erdves. Tvoros segmentai yra klasikinio, estetiško dizaino, todėl juos be vargo galima derinti su modernia, klasikine ar bet kokios kitos rūšies pastatų apdaila. Galimybė dažyti šiuos segmentus pagal siūlomą spalvų paletę suteikia progą derinti tvorą prie kitų eksterjero sprendimų arba atvirkščiai, papildyti aplinką išskirtiniu akcentu.

Segmentinių tvorų montavimas ir tvirtinimas

Segmentinės tvoros montuojamos ant metalinių stulpų, kurie betonuojami žemėje. Prie jų segmentai tvirtinami specialiais tvirtinimo elementais. Tvoros laikikliai gali būti derinami pagal segmento spalvą (būna tiesiog cinkuoti arba dažyti). Segmentų montavimas atliekamas greitai, kadangi darbas yra švarus ir nereikalauja didelių fizinių pastangų (segmentai nėra sunkūs, jiems pritvirtinti dažniausiai užtenka 2-4 tvirtinimo elementų).

Segmentinių tvorų dažymas

Tvorų segmentai yra dažomi pažangiu ir šiuo metu pasaulyje lyderiaujančiu metalo dažymo būdu - milteliniu. Miltelinis dažymo būdas užtikrina aukštą metalo produktų atsparumą aplinkos poveikiui. Šiuo būdu dažyti produktai ilgai išlaiko nepakitusią spalvą, jų neveikia oro sąlygos. Dažymas milteliniu būdu atliekamas specialiose dažymo kamerose, kur metalo produktai dengiami apsaugine polimerine danga. Ši inovatyvi technologija suteikia galimybę pasiekti tokių rezultatų, kurių nepavyktų jokiu kitu būdu. O dar didesnį atsparumą mūsų siūlomiems segmentams suteikia karštasis cinkavimas. Cinkuoti metalo gaminiai yra dar atsparesni, jų neveikia korozija, todėl eksploatacija siekia daugybę metų.

Siūlome rinktis Jums tinkamiausius ir geriausiai poreikius atitinkančius segmentinės tvoros sprendimus bei užtikrinti ne tik teritorijos saugumą bet ir estetiką. Turite klausimų dėl gaminių? Norite sužinoti tikslų jų gamybos ar pristatymo terminą? Susisiekite su mumis.