Varteliai

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis

Varteliai yra įrengiami tose tvorose, kur reikalingas nedidelis praėjimas. Juk ne visuomet reikalinga atverti didelius, pagrindinius kiemo vartus, kad galėtų pro juos įeiti vienas žmogus – jie daugiausiai skirti transporto priemonės pravažiavimui. Jei tveriama nauja tvora, tuomet verta pamąstyti – galbūt reikalingi ne tik vartai, bet ir nedideli varteliai, kuriuos būtų galima saugiai užrakinti ar tiesiog prie jų pajungti automatinę atvėrimo sistemą. Varteliai taip pat reikalingi ne tik privačiuose kiemuose, bet ir visuomeninės paskirties objektuose: įėjimui į sporto aikšteles, ugdymo bei lavinimo įstaigas bei visas kitokias aptvertas teritorijas. Jei teritorijos tvėrimui pasirenkamas sustiprintas tvoros variantas, tuomet ir varteliai bus sustiprinti, kad atlaikytų galimus pavojus ar smūgius (būtent tokių gali prireikti įėjimui į žvėris ar gyvulius saugančius aptvarus).

Varteliai į tam tikrą kiemą, kaip ir vartai, suteikia tvorai estetinę išvaizdą, tarsi ją įprasmina. Tad vartelių išvaizdą būtina derinti su vartų ir tvoros estetine puse, stiliumi, medžiagomis, spalva. O visa tai turi atitinkamai derėti prie tvora juosiamo pastato architektūrinio vaizdo. Tačiau varteliai turi būti ne tik gražūs tam tikrą neilgą laiką, bet ir kuo ilgesnį laikotarpį. Taigi, varteliai turi būti gaminami iš tvirto, atsparaus  klimato poveikiui metalo, o jis padengtas kuo atsparesne korozijai medžiaga (jei tvora – metalinė, nes medinei, ko gero, labiausiai tiks mediniai varteliai).

Mūsų įmonė jums siūlo rinktis iš šių vartelių rūšių (derinant juos su pasirinkto modelio tvora):

·         Segmentiniai varteliai, kurių užpildas yra iš tvoros segmento. Varteliai yra su reguliuojamais vyriais ir suvirinti iš 60 x 40 mm profilio plieno, kuris gali būti karštai cinkuotas ar karštai cinkuotas ir dengtas PVC. Tokie segmentiniai varteliai yra parduodami su užraktu (įleidžiama rakinama spyna).

·         Strypelių varteliai yra pagaminti iš 20 x 20 mm vamzdelių. O šių vartelių stulpai yra gaminami iš 60 x 40 mm profilio plieno. Varteliai turi reguliuojamus vyrius bei užraktą (įleidžiama rakinama spyna).

·         Naujo tipo vartelių užpildas yra iš ornamentinio tvoros segmento, jie yra su reguliuojamais vyriais. Varteliai gali būti lenkti į vidų arba į išorę. Vartelių plieninis profilis gali būti pagamintas pagal šiuos matmenis: 60 x 40 arba 60 x 60 mm. Varteliai yra parduodami su užraktu (įleidžiama rakinama spyna).