Varstomų vartų automatika

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis

Varstomųjų vartų automatika užtikrina maksimalų komfortą naudotis teritorijos vartais. Vartų valdymas automatizuotais elementais suteikia galimybę greičiau ir patogiau juos atverti, o pasirinkimo įvairovė – įsigyti tokį produktą, kuris geriausiai atitinka poreikius, galimybes ir aplinkos specifiką. Varstomųjų vartų automatika gali būti montuojama tiek ant naujų teritorijos vartų, tiek ir ant jau eksploatuojamų. Juos renkantis ir tvirtinant geriausia kreiptis konsultacijos į specialistus, kurie padės įvertinti situaciją ir pasirinkti tinkamiausius sprendimus. Tarp siūlomų varstomųjų vartų automatikos variantų yra skirtingo galingumo ir skirtingos komplektacijos produktų.

Asortimentas ir patogumas

Varstomųjų vartų automatika skiriasi komplektacija ir galingumu, priklausomai nuo pasirinkto sprendimo reikėtų atkreipti dėmesį, kokia maksimali galima apkrova. Paprastai varstomųjų vartų automatika pajėgi varstyti iki 200 kg – 500 kg svorio elementus. Taip pat siūlomi skirtingos komplektacijos variantai – vieni automatikos sprendimai komplektuojami su fotoelementais ir LED apšvietimo lempomis, kitų komplekte yra tik valdymo pulteliai, todėl pasirinkimas priklauso nuo kliento poreikių ir galimybių. Varstomųjų vartų automatikos sprendimai suteikia galimybę patogiau varstyti vartus, o tai ypač jaučiasi darganotu, žvarbiu oru, kai nebėra poreikio lipti iš automobilio, kad būtų galima patekti į teritoriją.

Kaip pasirinkti tinkamiausius varstomus 

Varstomųjų vartų automatikos pasirinkimas priklauso nuo turimų vartų specifikos, jų parametrų ir aplinkos, kurioje vartai yra eksploatuojami. Renkantis automatikos sprendimus naujiems vartams, iš anksto reikėtų įvertinti laisvą plotą ir plotą, kurio reikės vartams varstyti. Jei automatika bus tvirtinama ant jau eksploatuojamų vartų, taip pat reikėtų įvertinti, ar netrukdys aplink esantys objektai. Pasirinkti tinkamiausią sprendimą visada gali padėti mūsų specialistai, kurie kartu įvertins padėti ir patars, kurį automatikos variantą geriausia rinktis konkrečiu atveju.