Stumdomų vartų automatika

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis

Stumdomųjų vartų automatika patogumo ir saugumo suteikiantis sprendimas, kuris gali būti diegiamas su skirtingų rūšių stumdomaisiais vartais nepriklausomai nuo to ar vartai dar tik montuojami, ar jau kurį laiką eksploatuojami. Tarp skirtingų rūšių vartų automatikos galima rasti variantų skirtų valdyti įvairaus svorio elementus (nuo 400 kg iki 15000 kg), todėl apkrova galima rinktis pagal poreikį, turimų vartų svorį, jų konstrukciją ir kitus parametrus.

Skirtingos komplektacijos automatika

Stumdomųjų vartų automatika gali būti skirtingos komplektacijos, todėl pasirinkimas priklauso nuo kliento poreikių. Kai kurios sistemos komplektuojamos su pulteliais, kai kurių komplektacijoje yra ir pulteliai, ir LED apšvietimo lemputės. Pulteliai veikia nuotoliniu būdu, o pasirinkus komplektą su LED apšvietimo lemputėmis, jos įspėja apie vartų atsivėrimą kiekvieną kartą, kai pulteliu yra pasiunčiamas signalas.

Daugiau patogumo

Vienas didžiausių stumdomosios vartų automatikos privalumų – kur kas didesnis patogumas eksploatuoti vartus nei neįdiegus automatizuotų sprendimų. Automatika valdoma nuotoliniu būdu – pulteliu, todėl kad atsivertų vartai nereikia lipti iš automobilio. Tai ypač aktualu lietingomis ar vėjuotomis dienomis. Pasirinkus komplektus su LED lemputėmis, užtikrinamas ir didesnis saugumas, nes įsijungusi šviesa įspėja apie atsiveriančius vartus aplinkinius, todėl mažėja sužeidimų ar žalos aplinkiniam turtui rizika.

Į ką atkreipti dėmesį

Renkantis stumdomųjų vartų automatiką reikėtų įvertinti jos tvirtinimo galimybes, numatyti ir apskaičiuoti esamą laisvą plotą, jei teritorijoje jis ribotas. Tais atvejais, kai montuojami nauji vartai, įvertinti, kiek vietos jie užims atsivėrę, ar jos užteks papildomiems automatikos elementams. Visus šiuos klausimus galima aptarti ir su specialistais, kurie profesionaliai patars ir padės įvertinti konkrečius poreikius.

Stumdomų vartų automatikos galimybės

Stumdomų vartų automatika – vienas patogiausių pasirinkimų namuose ar darbo aplinkoje. Stumdomų vartų automatika šiais laikais vis labiau populiarėja, kadangi yra labiausiai išmani iš visų automatikų. Ja lengva naudotis ir montuoti, kad kiekvienas žmogus neturės problemų įsidiegęs šį nuostabų įrenginį. Rinkdamiesi stumdomų vartų automatiką, būsite užtikrinti, kad ji neužims daug vietos, atrodys estetiškai ir netrukdys matomumo išvažiuojant į gatvę.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite jums tinkantį variantą, kadangi čia gausu įvairios komplektacijos automatikų, nuo paprastų iki išmaniųjų, kurias galėsite valdyti nuotoliniu būdu išmaniaisiais įrenginiais.