Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis

Vartų automatika - Jūsų patogumui

Vartų automatika suteikia nepaprastai daug patogumo žmonėms. Pirmiausia, vos paspaudus vieną mygtuką, vartai patys atsidaro bei užsidaro, o žmogui nereikia įdėti jokių didelių pastangų, kad juos atverti. Lygiai taip pat ši vartų technologija pasitarnaus savo uždarumu – be ypatingų sąlygų vartai neatsidarys tiems asmenims, kurie yra pašaliniai ar nepageidaujami vartų saugojamoje teritorijoje. Tačiau kiek vartų automatika suteikia patogumo, tiek su ja gali būti ir keblumų, jei užstringa ar kitaip sugenda šis įrenginys ar tiesiog dingsta elektros srovė. Juk nė karto iki tol nepatyrus „įkalinimo“ savo kieme ar garaže, kur įrengta vartų automatika, jausmo, sudėtinga įsivaizduot, kiek tai gali sukelti visiems šeimos nariams nesklandumų. Taigi prieš įsirengiant vartų automatiką būtina konsultuotis su specialistais bei vartų gamintojais, kad rekomendtuotų kokybišką, patvarią ir saugią automatikos įrangą. Mūsų įmonės darbuotojai rekomenduos tinkamiausią pagal jūsų aplinkybes, tokią, kuri bus veiksminga ir veikiant nemažam šaltukui bei net turinti alternatyvų pasiūlymą dingus elektrai objekte (rankinį darinėjimo būdą). Nė kiek nemažiau svarbu yra kokybiški ir profesionalūs vartų automatikos montavimo darbai, nes pati įranga gali būti pati geriausia ir brangiausia, tačiau netinkamai pajungta ji gali kelti problemas, o ne patogumą. Kadangi jos veikimas priklauso nuo elektronikos pajungimo, todėl būtina tai pajungti pagal taisykles ir griežtus nurodymus, ką geba mūsų įmonės darbuotojai.

Vartų automatikos galimybės

Vartų automatika gali būti valdomi kiemo, garažo ar kelio užtvarų vartai bei varteliai. Tai yra toks mechanizmas, kurį sudaro pavarų, valdymo bloko bei pultelio komplektas, o ji veikia gerai subalansavus vartus, atsižvelgiant į jų išmatavimus. Automatika gali būti naudojama ir gyvenamuose namuose, ir įmonių patalpose. Įrengta tose įstaigose, kur dažnai reikia varstyti vartus, ji palengvina darbą ir padeda darbuotojams laiką skirti tiesioginėms pareigoms.

Vartų automatikos pritaikymas

Vartų automatika gali būti pritaikoma šių rūšių vartams (būtina atitinkamai vartų kategorijai parinkti specialiai pritaikytą automatiką):

  • Stumdomiems;
  • Varstomiems.
  • Vartų automatika privalo būti atitinkamai parinkta bei sumontuota pagal vartų svorį ir konstrukciją. Nuo to priklauso kokybiškas, ilgaamžis bei nerūpestingas jos veikimas. Žinoma, nereikėtų vartų pamiršti ir šeimininkams – laikas nuo laiko sutepti vyrius bei ratukus (arba kai reikalinga juos pakeisti), tuomet ir vartų automatika veiks sklandžiai.

Kam reikalinga pakeliamų vartų automatika?

Pakeliamų vartų automatika yra būtina dėl įvairių sumetimų, tačiau pagrindiniais laikomi asmenų ir transporto priemonių saugumas (ne visi rankiniu būdu atidaromi vartai gali užsifiksuoti, tad yra tikimybė susižeisti arba išeikvoti nemažai fizinių jėgų jų pakėlimui bei nuleidimui) ir labai svarbu paminėti patogumą bei laiko taupymą. Su specialiu pulteliu vartus galėsite atidaryti ir per atstumą, todėl patogiai įvažiuosite net neišlipę iš savo transporto priemonės.