Kelio užtvarai

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis

Kelio užtvarai (šlagbaumai)

Kelio užtvarai dažniausiai naudojami viešosioms parkavimo aikštelėms, pravažiavimams, namų bendrijoms, požeminiams garažams, didesniems ar mažesniems pramonės objektams ir pan.  Vienur šios užkardos nėra ypatingai svarbios, atliekančios tik kontroliavimo funkciją, tačiau kitur, kaip, pavyzdžiui, šalia traukinių bėgių, pervažų, kelio užtvarai yra gyvybiškai svarbūs ir būtina jų paisyti. Kelio užtvarai, veikiantys su automatika, nepaprastai geras pasirinkimas tiems keliams, kuriuose reikalingas kuo greitesnis kelio atlaisvinimas. Tačiau kelio užtvarai yra skirti ne vien transporto srauto reguliavimui, bet ir žmonių praėjimams. Šie užtvarai būna skirtingų išmatavimų pagal reikiamą apsaugojimo plotį, t.y. karties ilgį (iki 6 m), o taip pat parenkami ir pagal mažesnio ar didesnio intensyvumo objektus bei su skirtingu atvėrimo greičiu (netgi nuo 1 sekundės). Tereikia įvertinti savojo objekto poreikius, kuriam reikalingas toks užtvaras, ir išsirinkti patį tinkamiausią. Kadangi tai nėra kasdienybėje dažnai įsigyjamas įrenginys, išmanyti jo sudėtines dalis bei veikimo principą tikrai nėra lengva, todėl geriau pasitikėti profesionaliais mūsų įmonės darbuotojų patarimais.

Tai, kas veikia su automatika, privalo būti pagaminta itin kokybiškai, ką būtent ir garantuoja mūsų įmonės darbuotojai. Kad būtų maksimalus kelio užtvarų veikimas ir nekeltų visiškai jokių keblių situacijų, būtinas ir atsakingas, profesionalus kelio užtvaro sumontavimas bei automatikos detalių pajungimas. Nes, kad ir kokia kokybiška bebūtų įranga, prastas jos pajungimas turės įtakos visam ilgalaikiam, tačiau jau nesklandžiam, kelio užtvarų veikimui. Privalo tinkamai veikti visos kelio užtvaro dalys, nes vienai jų strigus, iškyla keblumai su praėjimu ar pravažiavimu. Nė kiek ne mažiau svarbu, kad  kelio užtvarai būtų pagaminti iš kokybiškų, ilgaamžių, kuo tvirtesnių medžiagų, kurios būtų atsparios gamtos sąlygoms (jei šis įrenginys randasi lauke) ar aplinkos veiksniams. Renkantis kelio užtvarus būtina atsižvelgti ir į jų darbinę temperatūrą, kuri dažniausiai siekia nuo  - 20 iki 50 laipsnių.

Kadangi kiekvienas objektas yra individualių išmatavimų, o jų užsakovų poreikiai taip pat yra pagal konkretų objektą, taigi mūsų įmonės darbuotojams, gaminantiems kelio užtvarus, tenka atsakingai atlikti savo darbą, į tai atsižvelgiant. Pravažiavimo ar praėjimo kontrolė reikalauja profesionalios įrangos bei kokybiško jos sumontavimo, ką garantuoja mūsų įmonės darbuotojai. Jie suprojektuos konkrečios vietovės kontroliavimo užtvarą, patars, kokia automatikos įranga bei būtini jos elementai jam būtų tinkamiausi, įvertins anti-prispaudimo ar sulėtinimo funkcijų reikalingumą bei maksimaliai prisidės prie tinkamo kontrolės išsaugojimo.