Stumdomi vartai

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis

Stumdomi vartai - patogus ir funkcionalus sprendimas

Šie stumdomi vartai gali būti naudojami tiek komercinės paskirties, tiek namų valdos sklypuose. Jie išsiskiria savo patogumu ir funkcionalumu. Šių stumdomų vartų veikimo principas labai paprastas – vartų rėmas pasirinktinai gali būti nustumiamas į kairę arba į dešinę pusę. Šis vartų valdymo būdas leidžia sutaupyti daug vietos, todėl jis tampa itin populiarus.

Mūsų parduodamų stumdomų vartų rėmas pagamintas iš 60 x 40mm cinkuoto plieno arba cinkuoto ir dažyto profilio. Šių vartų rėmo užpildas – suvirintos vielos segmentas. Kiekvienas užsakovas turi galimybę pasirinkti iš pilnos RAL spalvų paletės, kurioje yra net 184-ios spalvos.

Kiekvienas klientas gali rinktis jam patinkantį vartų įvaizdį (užpildą). Šiuo metu galime pasiūlyti vartus be užpildo, su jūsų tvoros segmentu, tvoralentės, žaliuzių arba strypelių (įvairių formų ir dizaino) užpildu. Todėl šiuos vartus nesudėtingai priderinsite prie savo aplinkos eksterjero ir kartu turėsite funkcionalią ir patvarią sistemą.

Stumdomų vartų komplektą sudaro du palaikantys stulpai (80x80 arba 100x100mm plieno profilio). Į komplektą įeina du vežimėliai, 2 vnt. palaikančių ratukų, apatinio ratuko gaudyklė, apatinis ratukas ir apatinio bėgio aklė. Šis komplektas pagamintas iš patvarių ir ilgaamžių medžiagų, todėl būsite tikri, kad vartai tarnaus ilgai ir be trikdžių. Ieškantiems maksimalaus komforto, galime pasiūlyti vartus su automatine pavara, taip pat gali būti su užraktu (spyna).

Stumdomi vartai internetu

Stumdomi vartai – patogus ir praktiškas būdas užtverti įvažiavimą į privačią teritoriją. Jūsų patogumui, dabar stumdomus vartus įsigyti galite internetu! Prieš įsigydami, įsivertinkite, kokios rūšies vartai jums aktualūs – cinkuoti, cinkuoti ir dažyti, su užpildu ar be jo, kartu pasirinkite vartų aukštį bei pravažiavimo plotį, spauskite dėti į krepšelį ir nurodytu terminu vartai bus pristatyti tiesiai į jūsų pageidaujamą vietą!