Varstomi vartai

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis

Varstomi vartai - patikimas ir paprastas sprendimas

Varstomi vartai yra idealus pasirinkimas ieškantiems saugumo, funkcionalumo, ilgaamžiškumo, o kartu ir patrauklios kainos. Atveriami kiemo vartai išsiskiria patikima ir itin paprasta konstrukcija. Tačiau nelabai tinka siauriems įvažiavimams ir mažiems sklypams. Todėl reikia atidžiai ir nuosekliai atlikti matavimus ir paruošti projektą, kuris užtikrintų jog užtenka vietos šiems vartams.

Mūsų parduodami varstomų vartų rėmas pagamintas iš 60 x 40mm cinkuoto plieno arba cinkuoto ir dažyto profilio. Kiekvienas pirkėjas gali rinktis iš gausios RAL spalvų paletės, kurioje ras net 184-ius skirtingas spalvas ir jų atspalvius. Varstomų vartų komplektą sudaro: dvi kolonos 80x80mm arba 100x100mm arba kitos, kolonų matmuo priklauso nuo vartų dydžio bei svorio. Taip pat į komplektą įeina 2 vnt. kaiščių į žemę (vartų fiksavimui), kilpos pakabinamai spynai ir reguliuojami vartų vyriai.

Mūsų asortimente kiekvienas gali rinktis iš jam patinkančio vartų įvaizdžio (užpildo). Suteikiame galimybę rinktis iš žaliuzių užpildo, jūsų tvoros segmento, tvoralentės, įvairių formų ir dizaino strypelių užpildų arba visiškai be užpildo. Šis gausus pasirinkimas suteiks galimybę vartus derinti prie namo eksterjero ar kitų aplinkoje esančių objektų. 

Jei norite maksimalaus komforto – galime pasiūlyti vartų automatikos sistemą. Jos dėka vartai užsidarys ir atsidarys automatiškai, todėl ar šviečiant saulei ar lyjant lietui, jums užteks vieno mygtuko paspaudimo ir vartai atsidarys jums neišlipus iš automobilio.