Pašto dėžutės

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis

Pašto dėžutės atlieka ne tik eksterjero akcento funkciją, bet yra būtinos ir dėl savo pagrindinės paskirties. Kiekvienas gyvenamasis namas, komercinės ar kitos paskirties statinys turi turėti jam priklausančią pašto dėžutę, kurioje būtų galima palikti korespondenciją. Paprastai pašto dėžutės yra derinamos prie eksterjero sprendimų, o jų tvirtinimo vieta priklauso nuo kliento poreikių, pastato ir aplinkos specifikos. Dauguma pašto dėžučių yra rakinamos, taip apsaugant informaciją ir privatumą. Užrakto funkcija ypač aktuali tais atvejais, kai pašto dėžutės priklauso komercinės paskirties, pramoniniams objektams.

Spalvos pasirinkimas

Pašto dėžučių spalva priklauso nuo eksterjero sprendimo, fasado apdailoje vyraujančių atspalvių ir elementų. Įprasta pašto dėžutę rinktis pagal pastato arba tvoros spalvą, priklausomai, kur ją numatyta tvirtinti. Asortimente dažniausiai pateikiamos pagrindinės spalvos: juoda, tamsiai pilka, ruda ir žalia. Tai klasikiniai atspalviai, kurie įprastai dominuoja ir eksterjere. Pašto dėžutės dažomos aukštos kokybės, atspariais dažais, todėl jų neveikia žalingas aplinkos poveikis – jos neblunka nuo saulės kaitros, dažų sluoksnis netrūkinėja nuo drėgmės ar šalčio, todėl šie gaminiai tinkami eksploatuoti gana ilgą laiką.

Pašto dėžučių tvirtinimas

Pašto dėžučių tvirtinimas visiškai priklauso nuo kliento poreikių ir aplinkos specifikos. Paprastai jos tvirtinamos ant pastato fasado, prie įėjimo, o tais atvejais, kai teritorija aptverta – ant tvoros, prie įėjimo į teritoriją vartelių. Renkantis pašto dėžutės tvirtinimo vietą reikėtų įvertinti patogumą prie jos prieiti ir matomumą, kad pašto dėžutė nebūtų prastai pastebima, o patikrinti jos turinį būtų paprasta kiekvieną dieną. Pašto dėžutėms tvirtinti paprastai nereikalingi jokios specialios priemonės tik tvirtinimo įrankis, nes tvirtinimo elementai jau būna komplekte.