Metalinės tvoros

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis

Metalinės tvoros

Metalinės tvoros – praktiškas ir lengvai prižiūrimas pasirinkimas, kuris puikiai tinka tverti įvairios paskirties teritorijas. Šios tvoros estetiškai atrodo, jų nereikia perdažyti net ir po ilgo eksploatacijos laiko, jos yra atsparios aplinkos poveikiui, o plati spalvų paletė ir modelių įvairovė suteikia galimybę rinktis geriausiai poreikius atitinkančius variantus. Pas mus galite įsigyti metalinių – cinkuotų, iš aliuminio pagamintų tvoralenčių. Siūlome skirtingo dydžio (matmenų) ir tipo (vertikalių bei horizontalių) gaminių. Galime padėti išsirinkti ir patarti, kuris metalinės tvoros variantas labiausiai tinka Jūsų atveju, įgyvendinti individualius projektus pagal teritorijos ar eksterjero specifiką. Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais, jei turite klausimų ar reikalinga konsultacija.

Metalinių tvorų pritaikymas

Metalinės tvoros yra vienas praktiškiausių pasirinkimų, kadangi joms nereikalinga priežiūra ar papildomos investicijos eksploatuojant daugelį metų. Šios tvoros nepraranda spalvos, estetikos, yra atsparios korozijai ir kitam žalingam aplinkos poveikiui. Dėl šių priežasčių metalines tvoras galima rinktis tverti bet kokią teritoriją – tiek nuolat gyvenamoje vietoje, tiek ir retai aplankomoje. Dažniausiai metalines tvoras renkamas tverti:

  • gyvenamųjų namų kiemus;
  • uždaras gyvenamųjų namų kvartalų teritorijas;
  • sodų, sodybų, kaimo turizmo teritorijas;
  • pramoninių ir komercinių objektų teritorijas.

Metalinės tvoralentės yra estetiško dizaino, todėl puikiai dera prie bet kokio stiliaus eksterjero. Galima rinktis iš plačios spalvų paletės, tiek tamsesnius, tiek šviesesnius atspalvius, todėl jos pritaikomos ir ten, kur yra gerai matomos, ir ten, kur tereikia apsauginės funkcijos.

Metalinių tvorų dažymas

Visi metalinių tvorų segmentai, tvoralentės yra gaminami iš cinkuoto aliuminio, todėl pasižymi itin dideliu atsparumu aplinkos poveikiui, drėgmei, temperatūros pokyčiams. Tvoros dažomos šiuo metu dažniausiai metalo gaminiams dažyti naudojamu milteliniu būdu, kuris užtikrina tolygų spalvos padengimą ir ilgaamžiškumą. Šiuo būdu dažyti metalo gaminiai yra dar atsparesni, spalva neblunka net ir po daugelio eksploatacijos metų. Jų nereikia perdažyti ar kokiu kitu būdu atnaujinti, tvoralentės nereikalauja jokios papildomos priežiūros ar investicijų. Milteliniu būdu metalo produktai dažomi specialiose dažymo kamerose, kur yra padengiami polimerine danga. Tvoralenčių spalvą galima rinktis iš visų RAL paletės atspalvių. Dažomos abi pusės, todėl tiek iš išorės, tiek iš vidaus metalinė tvora atrodo taip pat estetiškai. Ši technologija ir dažymo būdas – tai aukščiausios kokybės ir maksimalaus atsparumo garantas.

Metalinių tvorų montavimas

Dar vienas metalinių tvoralenčių privalumas – itin paprastas montavimas. Metalinės tvoros montuojamos ant iš anksto paruoštų stulpų (pastarieji gali būti iš įvairių medžiagų, įvairių dydžių ir stiliaus, priklauso nuo pasirinktos idėjos). Metalinės tvoralentės yra lengvos, todėl nereikalauja daug pastangų jas pakelti ar pritvirtinti. Kokybiškai sumontuota metalinė tvora beveik nesiskiria nuo klasikinės medinės tvoros, atrodo taip pat stilingai, tik gerokai lenkia lengva priežiūra.