Tvoralenčių tvoros

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis

Tvoralenčių tvoros

Metalinių tvoralenčių tvoros yra modernus ir pažangus sprendimas, kuris nereikalauja intensyvios priežiūros, yra ilgaamžis ir lengvai pritaikomas prie eksterjero ar kitų sprendimų, derinamas pagal kliento poreikius. Tvoralentės yra cinkuotos ir dažomos milteliniu būdu, todėl yra galimybė rinktis iš plačios spalvų paletės, jas derinti prie fasado apdailos, statinių dizaino. Cinkavimas užtikrina maksimalų šių tvoralenčių atsparumą aplinkos poveikiui, korozijai, temperatūros pokyčiui, drėgmei ir kitiems veiksniams. 

Tvoralenčių rūšys

Gaminame kelių skirtingų rūšių tvoralentes, todėl klientai visada gali rinktis tinkamiausius sprendimus nuo modernių iki klasikinių variantų. Tarp metalinių tvoralenčių rasite ir klasikinės medinės tvoros alternatyvų, ir šiuolaikiškų sprendimų iš strypų, tvirtinamų šukų principu, ir plieninių produktų iš lankstytų metalo profilių. Tvoralenčių tvoros puikiai tinka tverti tiek gyvenamosios, tiek komercinės ar pramoninės paskirties teritorijas, nes joms nereikalinga speciali priežiūra, o ir po daugelio eksploatacijos metų jos nepraranda estetikos.

Tvoralenčių dažymas

Metalinės tvoralentės dažomos milteliniu būdu, todėl spalva yra ilgaamžė, neblunka, dažai nesilupa, tvoralenčių nereikia perdažyti, impregnuoti ar kaip kitaip paruošti, priešingai nei medinių ar iš kitų žaliavų pagamintų tvorų. Metalinės tvoralentės dažomos dažymo ceche, pagal kliento pageidaujamą spalvą (daugeliu atvejų galima rinktis iš visos RAL paletės, derinti prie jau esančių fasado ar eksterjero dizaino sprendimų).

Tvoralenčių montavimas

Tvoralenčių tvoros gali būti montuojamos ant skirtingų rūšių stulpų – nuo metalinių iki mūrinių ar iš kitų žaliavų pagamintų, priklausomai nuo eksterjero idėjų ir kliento pageidavimų. Stulpai turi būti paruošiami iš anksto. Metalinės tvoralentės montuojamos paprastai ir greitai, jos yra lengvos, todėl procesas nereikalauja daug fizinių pastangų, tai galima atlikti ir savarankiškai.