Segmentinių tvorų montavimo medžiagos

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis

Segmentinių tvorų montavimo medžiagos

Segmentinių tvorų montavimas nėra sudėtingas, tačiau tam reikalingos specialios medžiagos, kuriomis pasirūpinti reikia iš anksto. Rinkdamiesi tvoras, atkreipkite dėmesį, koks tvirtinimo būdas joms tinkamiausias ir kurių iš segmentinių tvorų montavimo medžiagų gali prireikti. Pas mus rasite viską, ko reikia metalines tvoralentes tvirtinti tiek prie stulpų, tiek ir ir sujungti tarpusavyje ar atlikti kitas tvirtinimo operacijas. Turime gausų įvairių varžtų, veržlių, apvalių ir klasikinių tvirtinimo apkabų, plokštelių, kaladukų ir kitų priemonių pasirinkimą. Jei turite klausimų dėl segmentinių tvorų tvirtinimo ir pasirinkimo – kreipkitės į mus nurodytais kontaktais.

Segmentinių tvorų montavimas

Pasirinkus tinkamas segmentinių tvorų montavimo medžiagas ir pasirūpinus tinkamu jų kiekiu, šie darbai vyksta sklandžiai ir greitai. Ant iš anksto paruoštų metalinės tvoros tvirtinimo stulpų, metalinės tvoralentės gali būti montuojamos net ir savarankiškai, kadangi segmentai yra lengvi, nereikalauja daug fizinių pastangų ar jėgos, montavimas yra aiškus ir nesudėtingas. Metaliniai tvorų segmentai gali būti montuojami ant skirtingų rūšių stulpų, jų pasirinkimas priklauso nuo eksterjero sprendimų. Esant poreikiui, segmentinių tvorų montavimu ir reikalingomis medžiagomis gali pasirūpinti ir mūsų specialistai.

Segmentinių tvorų priežiūra

Vienas didžiausių segmentinių tvorų privalumų – itin paprasta priežiūra. Tinkamai sumontuotos metalinės tvoralentės yra ilgaamžis ir aplinkos poveikiui atsparus sprendimas. Šių tvorų nereikia lakuoti, impregnuoti ar perdažyti net po ilgo naudojimo, nes segmentai yra dažomi specialiu milteliniu būdu, užtikrinančiu atsparumą. Estetika metalinės tvoralentės beveik nesiskiria nuo klasikinių medinių tvorų, tačiau šias gerokai lengviau prižiūrėti – nešvarumus galima šalinti vandeniu, esant poreikiui naudoti švelnius valiklius, tačiau dėl tolygaus ir slidaus paviršiaus jie dažniausiai neužsilaiko arba lengvai pasišalina lietui lyjant.